GLS Autumn Reda 2013 - mistrzostwa w układaniu Kostki Rubika

Zarejestrowani zawodnicy

» Zarejestruj się! » Harmonogram zawodów

L.p. Imię i nazwisko Miejscowość Państwo 3 2 4 5 6 7 oh 3bf mb ft fm p m sq cl 4b 5b
1. Mateusz Andrzejewski Gdynia Poland
2. Tomasz Bartosiński Ustka Poland
3. Szymon Belgrau Międzyrzecz/Poznań Poland
4. Adam Blicharski Szczecin Poland
5. Marcin Bloch Gdynia Poland
6. Michał Bogdan Opacz Poland
7. Patryk Bola Chojnice Poland
8. Kalina Brzezińska Starogard Gdański Poland
9. Bartosz Bździel Swarzędz/Poznań Poland
10. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
11. Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
12. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
13. Adam Czech Warszawa Poland
14. Łukasz Czysz Bydgoszcz Poland
15. Miłosz Duda Gryfino Poland
16. Dawid Dzienisz Kartuzy Poland
17. Maciej Etmański Rumia Poland
18. Piotr Frankowski Przodkowo Poland
19. Michał Gaj Koszalin Poland
20. Kamil Galicki Augustów Poland
21. Tomasz Gieniusz Gdańsk Poland
22. Adam Golik Chojnice Poland
23. Krzysztof Górka Koszalin Poland
24. Grzegorz Grażewicz Elbląg Poland
25. Michał Halczuk Lublin Poland
26. Wiktor Haponiuk Reda Poland
27. Łukasz Herman Poznań Poland
28. Marcin Jakubowski Starogard Gdański Poland
29. Grzegorz Jałocha Rumia Poland
30. Kuba Jarzombek Gdynia Poland
31. Miłosz Joppek Grudziądz Poland
32. Oskar Kaczmarek Grudziądz Poland
33. Robert Kalinowski Szczecin Poland
34. Mikołaj Kantor Różnowo Poland
35. Dawid Karczyński Stężyca Poland
36. Kasia Kempa Ustka Poland
37. Natalia Kempa Ustka Poland
38. Damian Kosiedowski Chojnice Poland
39. Krystian Kowal Ustka Poland
40. Marcin Kowalczyk Kraków Poland
41. Tonia Kowalczyk Kraków Poland
42. Artur Kristof Rybnik Poland
43. Piotr Kuchta Gdańsk Poland
44. Jakub Kuderski Poznań Poland
45. Oskar Lewandowski Gdańsk Poland
46. Krystian Łaziński Reda Poland
47. Grzegorz Łucki Szczecin Poland
48. Nikodem Macuk Gryfino Poland
49. Michał Matczak Gdańsk Poland
50. Filip Miazek Poznań Poland
51. Patrycja Michalska Mrągowo Poland
52. Michał Milówka Rumia Poland
53. Błażej Narloch Chojnice Poland
54. Wojciech Paluch Grudziądz Poland
55. Tomasz Piechowski Chojnice Poland
56. Kamil Pieczka Chojnice Poland
57. Jakub Piernicki Tczew Poland
58. Jakub Piotrowski Koszalin Poland
59. Michał Pleskowicz Kętrzyn Poland
60. Adam Polkowski Gdańsk Poland
61. Owidiusz Pryk Grudziądz Poland
62. Jakub Sokołowski Rumia Poland
63. Kacper Sokołowski Reda Poland
64. Marcin Stachura Gdańsk Poland
65. Filip Stamirski Sulmin Poland
66. Mateusz Stepiczew Toruń Poland
67. Maciej Suliński Rumia Poland
68. Maciek Tybuś Gdańsk Poland
69. Dennis van Enckevort Grudziądz Poland
70. Aleksander Wellinski Chojnice Poland
71. Karolina Wiącek Gdańsk Poland
72. Filip Wiśniewski Chojnice Poland
73. Wojciech Włodarczyk Płock Poland
74. Piotr Wojtaś Rumia Poland
75. Jakub Wolniewicz Poznań Poland
76. Maksymilian Wróblewski Gdynia Poland
77. Marcin Zalewski Warszawa Poland
78. Mateusz Zieliński Warszawa Poland
79. Filip Zowczak Warszawa Poland
80. Tomasz Żołnowski Płock Poland
81. Krzysztof Daniel Żygowski Gdańsk Poland
82. Marta Żywicka Sopot Poland
Suma: 81 69 53 36 18 19 51 20 14 9 23 58 30 15 10 5 3